Coalition for Humane Immigrant Rights - Los Angeles (CHIRLA)

Coalition for Humane Immigrant Rights – Los Angeles (CHIRLA)

CHIRLA در سال 1986 برای پیشبرد حقوق بشری و مدنی مهاجرین و پناهندگان تاسیس شد. CHIRLA اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری را برای حمایت از حقوق بشر و تقویت پالیسی‌‌های گسترش عدالت و پذیرش همه مهاجرین گرد هم آورده است.

پدر Luis Olivares، کشیش کلیسای Our Lady Queen of Angels، نخستین مدیر CHIRLA بود. Olivares، در جایگاه حامی برجسته جنبش Sanctuary، از قدرت کلیسای خود برای حمایت از پناهندگانی که در دهه 80 میلادی، به دلیل نقض شدن حقوق بشری خود، از افریقای مرکزی به ایالات‌متحده فرار کرده بودند، بهره گرفت.

CHIRLA به یکی از کلانترین و موثرترین حامیان حقوق مهاجرین تبدیل شد و سرک‌‌ها، محکمه ‌ها و مجاری تصمیم‌گیری را به عرصه پلان‌گذاری، تعلیم و دفاع از مهاجرین و پناهندگان تبدیل کرد.

در CHIRLA، فامیل‌‌های مهاجر برخوردار از اندیشه‌های مدنی برای ساختن دنیایی که ساکنان آن از امکان آزادی عمل، مشارکت در مردم‌سالاری و استفاده از حقوق بشری برخوردار هستند، کوشش‌ می‌کنند. CHIRLA برای سامان‌دهی و ایجاد قدرت در میان مردم، موسسات و سازمان‌ها در جهت تغییر افکار عمومی و تدوین پالیسی‌‌های پیشرو برای ترویج همگانی حقوق بشری، مدنی و حرفوی، به همدلی و حمایت جامعه نیاز دارد.

Statewide
Address
2533 West 3rd Street, Suite 101
Los Angeles, California 90057
Alameda County Seal