Upwardly Global

Upwardly Global

Upwardly Global در پی ریشه‌کن نمودن موانع اشتغال جمعیت‌های مهاجر و پناهنده، از طریق تقویت مهارت‌های این اشخاص در عرصه اقتصاد ایالات‌متحده است. Upwardly Global به متخصصین مهاجر و پناهنده جدیدالوارد به ایالات‌متحده که دارای جواز کار کامل هستند، در قسمت اشتغال و تعلیمی مهارت‌های کاریابی کمک می‌کند.

ثبت‌نام سریع در خدمات

آوارگان افغانستانی که منتظر رسیدگی به دوسیه پناهندگی خود هستند می‌توانند در مدت انتظار خود از مزایای تعلیمی کاریابی ما استفاده کنند. با مراجعه به این فهرست بررسی صلاحیت و پر کردن فورم آنلاین پذیرش، می‌توانید مشتریان خود را به‌سرعت ثبت‌نام کنید.

معرفی ویژه به کارفرمایان

Upwardly Global با بیش از 50 همکار شرکتی برای وارد کردن افغانستانی‌های جدیدالوارد عضو پروگرام‌ رایگان آنها به پروسه کاریابی، همکاری می‌کند. امکان ایجاد فرصت‌های منحصربه‌فرد برای آشنایی با Amazon و دیگر شرکت‌های نیازمند کارمندان متخصص، وجود دارد.

فرصت‌های رایگان کسب سرتفیکیت

دوره‌های تعلیمیی و کسب سرتفیکیت 100% رایگان یا بورسیه-محور از ارائه‌دهنده رده بالا در حوزه IT، پروگرام‌‌نویسی کمپیوتر، مدیریت پروژه، و... در دسترس است. افغانستانی‌های جدیدالوارد می‌توانند بلافاصله و رایگان برای کسب مهارت‌های پرمتقاضی اقدام کنند.

کمک‌رسانی در قسمت صدور جواز حرفوی

Upwardly Global از امکان کمک‌رسانی به کاروران بخش طب، انجینران، حسابداران و دیگر کارشناسان مجاز در قسمت کسب جواز ایالتی، دریافت تاییدیه درجه، و هدایت پروسه کاریابی موقت برخوردار است

اگر کسی را می‌شناسید که از صلاحیت استفاده از خدمات رایگان آنها برخوردار است، او را به Abel Mucyo (abelm@upwardlyglobal.org)، مدیر کمک‌رسانی منطقوی، یا Elena Fairly (elena@upwardlyglobal.orgمدیر پروگرام‌، معرفی کنید یا از او بخواهید که فورم پذیرش آنلاین را پر کند.

برای بدست آوردن معلومات بیشتر، بشمول معلومات به زبان‌های دری و پشتو، به صفحه «ما در ایالات‌متحده از افغانستانی‌ها استقبال می‌کنیم» مراجعه نمایید.

ما همچنان یک پورتال کاریابی مخصوص مشتریان اوکراینی ایجاد کرده‌ایم ولی همه کسانی که در جستجوی کار متناسب با مهارت خود هستند، می‌توانند از این پورتال استفاده کنند. «منابع رایگان کاریابی برای کارشناسان اوکراینی ساکن ایالات‌متحده.

San Francisco
Address
47 Kearny Street, Suite 801
San Francisco, CA 94108
Alameda County Seal