هنر و فرهنگ

African Advocacy Network
African Advocacy Network (AAN) سازمان غیرانتفاعی مستقر در سان-فرانسیسکو است که در سال 2009 برای خدمت‌رسانی به جمعیت روزافزون مهاجرین افریقایی و افریقایی-کاراییبی شکل گرفت. AAN به ارائه خدمات حقوقی مهاجرت، خدمات مدیریت دوسیه و خدمات هم‌آمیزی اجتماعی، بربنیاد الگوی خاص «کارگزاری فرهنگی» می‌پردازد.
ARTogether
Listing Title
ARTogether مرکز کمک‌رسانی مخصوص جامعه پناهندگان منطقه خلیج است که به برگزاری ورکشاپ‌‌های هنری خلاقیت‌محور در محیط‌های مناسب برای گردهمایی عمومی، ارتباطات انسانی و جامعه‌سازی می‌پردازد.
AYPAL
Listing Title
AYPAL سازمان فعال در حوزه توسعه مدیریت، سازمان‌دهی اجتماعی و ایجاد همبستگی است که حفظ صحت، امنیت و پیشرفت جوامع را پیگیری می‌کند و به فامیل‌های دارای عاید کم و مهاجر و پناهنده اهل جزایر آسیا/اقیانوس آرام ساکن اوکلند کمک می‌کند.
Banteay Srei
Listing Title
Banteay Srei سازمان توسعه جوانان و تقویت سرمایه است که به زنان اهل آسیای جنوب‌شرقی که در معرض تجارت جنسی قرار دارند یا قربانی این تجارت شده‌اند، بصورت بی‌طرفانه کمک‌رسانی می‌کند. ما در پی تامین منابع لازم برای حمایت از پیشرفت سالم از طریق خود-توانمندسازی و استقلال هستیم.
Center for Empowering Refugees & Immigrants (CERI)
Center for Empowering Refugees & Immigrants (CERI) به پناهندگان و مهاجرین آسیب‌دیده از جنگ، شکنجه، نسل‌کشی یا دیگر حوادث فاجعه‌بار کمک می‌کند تا امکان ارتقای سطح صحت عاطفی، جسمی، اجتماعی و اقتصادی آنان فراهم گردد.
Dohee Lee Puri Arts
Listing Title
رسالت Puri Arts پرداختن به هنر و اجرای پروگرام‌‌های هنری برای ایجاد ارتباط با جسم و روان مردم و رساندن مردم به آرامش است. این سازمان از آیین‌های سنتی برای ترمیم روابط آسیب‌دیده انسان‌ها و زمین در محیط شهری و اصلاح روابط بین اشخاص و جوامع بهره می‌گیرد. آثار نمایشی اصیل ما با تاکید بر جنبه‌های اسطوره‌ای، تجربه‌ای، عبادی، تاریخی و آرامش‌بخش هنر و چیدمان و تسهیل روابط جدید بین هویت، طبیعت، معنویت و پالیسی‌ اجرا می‌شود.
Peralta Hacienda Historical Park
پارک عمومی و موزیم شش جریبی در منطقه Fruitvale اوکلند که سرشار از جاهای دیدنی روباز، باغهای ویژه، و سازه‌های انسانی -جدید و قدیمی- است.
Wellness in Action (Center for Empowering Refugees and Immigrants)
Wellness in Action پروگرام‌ تعلیمی و توسعه‌ای مخصوص کارگروپ‌‌های اجتماعی است که برای جامعه پیشه وران، حامیان صحت روان از جامعه پناهندگان محروم و آسیب‌پذیر و جوامع مهاجرین جدید ساکن منطقه خلیج طراحی شده است.
Oakland Asian Cultural Center (OACC)
«مرکز فرهنگی آسیایی اوکلند» (OACC) پروگرام‌‌های فرهنگی باکیفیت بی‌شماری، شامل انواع نمایش هنری، ورکشاپ، جشنواره‌، سیر مکتبی، صنف و نمایشگاه، اجرا نموده است. OACC از طریق پروگرام‌‌های هنری و فرهنگی «جزیره‌نشینان آسیا و اقیانوس آرام» که تقویت گفتمان و تفاهم میان-نسلی و بین فرهنگی و همکاری و عدالت اجتماعی را دنبال می‌کند، شادابی را به جوامع هدیه کرده است.
Islamic Cultural Center of Northern California
ICCNC محیطی پویا برای تبادل اندیشه درباره اسلام از طریق پروگرام‌‌های هنری، فرهنگی و تعلیمی ایجاد کرده است.
EastSide Arts Alliance & Cultural Center
ما سازمانی متشکل از هنرمندان جهان سوم، خدمتگزاران فرهنگی و فعالان جوامع رنگین‌پوست هستیم که در سن‌آنتوتیو و دیگر محله‌های اوکلند برای ایجاد محیطی خلاق و بهبود کیفیت زندگی مردم محلی و حمایت از تغییرات اجتماعی مستمر و اساسی کوشش‌ می‌کنیم.
Alameda County Seal