حمایت از LGBTQI2S+

Asian Women’s Shelter
Asian Women’s Shelter برای ریشه‌کن کردن خشونت خانگی در جوامع، از طریق تقویت استقلال اجتماعی، اقتصادی و سیاسی زنان و همه قربانیان خشونت و ظلم، کوشش می‌کند. آنها دارای یک خط رهنمای 24-ساعته رسیدگی به بحران هستند: 1-877-751-0880
California LGBTQ Health and Human Services Network
California LGBTQ Health & Human Services Network یک سازمان حامی صحت جمعیت LGBTQ است که بیش از 60 ارائه‌دهنده غیرانتفاعی، مرکز همگانی و محقق را برای حمایت همه‌جانبه از پالیسی‌‌ها و منابع ایالتی مخصوص پیشبرد اهداف صحت LGBTQ، گرد هم آورده است.
Center for Empowering Refugees & Immigrants (CERI)
Center for Empowering Refugees & Immigrants (CERI) به پناهندگان و مهاجرین آسیب‌دیده از جنگ، شکنجه، نسل‌کشی یا دیگر حوادث فاجعه‌بار کمک می‌کند تا امکان ارتقای سطح صحت عاطفی، جسمی، اجتماعی و اقتصادی آنان فراهم گردد.
DreamCatcher Youth Services
DreamCatcher Youth Services یک سرپناه غیرانتفاعی مخصوص جوانان است و برای نوجوانان گروپ‌ سنی 13-18 که دچار بی‌خانمانی یا قربانی قاچاق انسان شده‌اند، و برای جوانان 18 الی 24 ساله که بی‌خانمان هستند، سرپناه اضطراری فراهم می‌کند.
East Bay Community Law Center (EBCLC)
«پروگرام‌ مهاجرت» EBCLC مجموعه کاملی از خدمات حقوقی رایگان را در قسمت انواع مسائل مربوط به مهاجرت، به مهاجرین دارای عاید کم، بخصوص جمعیت آسیب‌پذیر -اشخاص دچار معلولیت و مریضی‌های مزمن، اعضای جامعه LGBTQ، جوانان و مراجعین فعلی EBCLC که دچار مشکلات حقوقی هستند- ارائه می‌کند.
Filipino Advocates for Justice
Filipino Advocates for Justice (FJA، با نام سابق FAA یا Filipinos for Affirmative Action) به حمایت از حقوق مدنی مهاجرین، از طریق ارائه خدمات مستقیم، تربیت مدیر، و سامان‌دهی و پشتیبانی از مسائل مهم جامعه فیلیپینی‌ها، به‌عنوان اقلیتی قومی که از دیرباز دچار محرومیت بوده است، پرداخته است. ما به نوجوانان سن مکتب متوسطه و لیسه، کارگران دارای عاید کم در معرض سو استفاده، و مهاجرین جدیدالوارد و بدون سند خدمت‌ می‌رسانیم و به آنها در قسمت مقابله با چالش‌های زندگی در ایالات‌متحده کمک می‌کنیم.
Pacific Center for Human Growth
Pacific Center for Human Growth قدیمی‌ترین مرکز LGBTQIA+ در منطقه خلیج و سومین مرکز قدیمی در سطح کشور است و یگانه کلینیک مقیاس متغیر صحت روان مخصوص اشخاص LGBTQIA+ و QTBIPOC و فامیل‌‌های آنان در کانتی آلامدا را مدیریت می‌کند.
Parivar Bay Area
Listing Title
یگانه سازمان تراجنسی-محور در امریکا که مدیریت آن را اشخاص تراجنسی اهل جنوب آسیا به عهده دارند. Paviar با هدف پرورش جامعه‌ای سرشار از نور، عشق و پذیرش فعالیت می‌کند و، به‌عنوان یک سازمان، برای ایجاد عدالت اقتصادی، برابری در قسمت دسترسی به خدمات صحی، ایجاد یکپارچگی میان‌بخشی و شمول اجتماعی کوشش‌می‌کند.
Rainbow Railroad
Listing Title
سازمانی که به اشخاص LGTBQI+ که بربنیاد گرایش جنسی، هویت جنسی و ویژگی‌های جنسی مورد آزار قرار گرفته‌اند، کمک می‌کند.
oakland lgbtq center
این مرکز اجتماعی LGBT به ارائه رویدادهای اجتماعی، پروگرام‌‌های تعلیمی، پروگرام‌‌های صحی و خدمات مشاوره می‌پردازد. برای جوانان، اشخاص همجنس‌باز، اشخاص دوجنسی و اشخاص تراجنسی گروپ‌های حمایتی در نظر گرفته شده است. پروگرام‌‌های تعلیمی و ورکشاپ‌‌هایی برای کاریابی نیز برگزار می‌شود. خدمات صحی، صنوف‌ هنری، صنوف‌ یوگا و خدمات صحت روان بصورت رایگان ارائه می‌شود.
We Breathe (California LGBTQ Health and Human Services Network)
We Breathe به ارائه خدمات تخصصی در قسمت تعامل با جوامع LGBTQ، جلوگیری از/کاهش میزان مصرف تنباکو در جمعیت LGBTQ کالیفرنیا، و رسیدگی به نابرابری‌های حفظ‌الصحوی مرتبط با تنباکو در جوامع LGBTQ می‌پردازد تا به طرحهای مشمول بودیجه برای رسیدن به هدف ریشه‌کنی مصرف تنباکو تا سال 2035 در کالیفرنیا کمک کند.
Oasis Legal Services
به ارائه مشاوره حقوقی در قسمت پناهندگی، اقامت، شهروندسازی، VAWA و دعاوی فامیلی مربوط به جوامع مهاجرین LGBTQIA+ می‌پردازد.
Jewish Family & Community Services East Bay
Jewish Family & Community Services East Bay (JFCS East Bay) یک سازمان جامعه-محور با قابلیت ارائه خدمات مستقیم اجتماعی و انسانی است که از همه ساکنان کانتی‌های آلامدا و کانتراکاستا، صرف‌نظر از سن، نژاد و مذهب، پشتیبانی می‌کند.
Eden United Church of Christ Newcomer Navigation Center
کلیسای Eden، که در سال 1865 ساخته شد، از کلیساهای پذیرنده LGBTQIA+ و عبادتگاه‌های United Church of Christ است.
Alameda County Seal