کودکان و خانواده ها

ARISE Asian Wellness Project – South Alameda County (a program of Bay Area Community Health, formerly Tri City Health Center)
ARISE Asian Wellness Project از پروگرام‌‌های جلوگیری و مداخله بهنگام صحت روان است که با هدف ارتقای سطح صحت عاطفی و روانی از طریق تعلیم و مشاوره، اجرا می‌شود. خدمات ما بشمول ورکشاپ‌‌های رایگان، مشاوره وقایوی فردی، گروپ‌های حمایتی و رویدادهای همگانی برای جوانان، کلانسالان و فامیل‌‌های جامعه آسیای شرقی در جنوب کانتی آلامدا می‌شود. ما در قسمت معرفی اشتراک‌کنندگان به مراکز خدماتی نیز فعال هستیم.
Asian Community Wellness Program – North Alameda County (Korean Community Center of the East Bay)
Asian Community Wellness Program (ACWP) به ارائه کمک‌ در قسمت حفظ‌الصحه و صحت روان، اطلاع‌رسانی، تعلیم، رهنمایی، ننگ‌زدایی، خدمات مشاوره و حمایت در امور مدیریت دوسیه به اتباع شرق آسیا (چینایی، مغول، کوریایی، جاپانی) و دیگر اعضای جامعه آسیا و اقیانوس آرام (API) ساکن شمال کانتی آلامدا می‌پردازد. ضمناً، ACWP خدمات مبتنی بر الزامات فرهنگ و تروما و امکانات دسترسی به منابع همگانی، بدون پوشش بیمه، را ارائه می‌کند.
Bananas Child Care and Resources
از پروگرام‌‌ها و خدمات Banana می‌توان به کمک‌رسانی به فامیل‌ها در قسمت پیدا نمودن و پرداخت مصرف مهدطفل مناسب، برگزاری ورکشاپ‌های فرزندپروری، تشکیل گروپ‌های بازی و توسعه حرفوی برای انواع ارائه‌دهندگان خدمات مراقبت و تعلیم ابتدایی اشاره نمود. حمایت ما باعث می‌شود که فامیل‌های شاغل از فرصت پیشرفت مستفید شوند و مطمئن باشند که اطفال‌شان در محیط یادگیری باکیفیت و سازنده حضور دارند.
Bridging Refugee Youth and Children’s Services (BRYCS)
یBridging Refugee Youth and Children’s Services (BRYCS) در پی تقویت ظرفیت سازمان‌های خدمت‌رسان به پناه‌جویان و اشخاص آسیب‌پذیر در سراسر ایالات‌متحده، با هدف توانمندسازی آنان و تضمین موفقیت پروسه توسعه برای اطفال، جوانان و فامیل‌‌های پناهنده است.
Brighter Beginnings
Listing Title
Brighter Beginnings به ارائه خدمات اجتماعی و صحی به فامیل‌های دارای عاید کم ایست‌بِی می‌پردازد.
Center for Empowering Refugees & Immigrants (CERI)
Center for Empowering Refugees & Immigrants (CERI) به پناهندگان و مهاجرین آسیب‌دیده از جنگ، شکنجه، نسل‌کشی یا دیگر حوادث فاجعه‌بار کمک می‌کند تا امکان ارتقای سطح صحت عاطفی، جسمی، اجتماعی و اقتصادی آنان فراهم گردد.
Church World Service
Listing Title
Church World Service (CWS) به پناهندگان، مهاجرین و پناه‌جویان شمال کالیفرنیا خدمت‌رسانی می‌کند. دفتر CWS در Walnut Creek به پناهندگان در قسمت اسکان، ایجاد روابط پایدار در جامعه و تامین ضروریات اساسی در سبک زندگی پایدار کمک می‌کند. CWS NorCal چندین پروگرام‌ را برای خدمت‌رسانی به اطفال بی‌سرپرستی که عمدتاً از مرز جنوبی وارد کشور می‌شوند، و نیز اشخاص و فامیل‌‌های پناهنده، مهاجر و پناه‌جو اجرا می‌کند.
DreamCatcher Youth Services
DreamCatcher Youth Services یک سرپناه غیرانتفاعی مخصوص جوانان است و برای نوجوانان گروپ‌ سنی 13-18 که دچار بی‌خانمانی یا قربانی قاچاق انسان شده‌اند، و برای جوانان 18 الی 24 ساله که بی‌خانمان هستند، سرپناه اضطراری فراهم می‌کند.
First 5 Alameda County
First 5 Alameda County به اطفال کمک می‌کند تا در مهم‌ترین مرحله رشد خود صحتمند و آماده یادگیری بمانند.
Hively
Listing Title
Hively به والدین در قسمت پیدا نمودن و پرداخت مصرف‌ خدمات باکیفیت مراقبت از طفل کمک می‌کند و تعلیم و کمک‌های لازم برای تضمین استفاده اطفال از بهترین خدمات اولیه را به والدین ارائه می‌کند. ضمناً، به اشخاص علاقمند به راه‌اندازی کسب‌وکار پایدار و باکیفیت در قسمت مراقبت از اطفال رهنمایی و تعلیم ارائه می‌کند و به کلانسالان و اطفال در شرایط سخت زندگی کمک می‌رساند. 
La Clínica de la Raza
La Clínica در قسمت ارائه خدمات صحی چندزبانی، دسترس‌پذیر و کامل در ایست‌بِی فعال است و مریضان، با هر سطح عاید و با هر وضعیت بیمه، می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.
Lao Family Community Development, Inc.
Lao Family Community Development, Inc. (LFCD) به اشخاص پناهنده، مهاجر، ناآشنا به زبان انگلیسی و شهروندان دارای عاید کم ایالات‌متحده در قسمت رسیدن به خودکفایی درازمدت مالی و اجتماعی کمک می‌کند. ما اعضای جامعه را به هدف‌گذاری، باور کردن توانمندی‌ها، فعالیت و مشارکت در جامعه تشویق می‌کنیم.
Peralta Hacienda Historical Park
پارک عمومی و موزیم شش جریبی در منطقه Fruitvale اوکلند که سرشار از جاهای دیدنی روباز، باغهای ویژه، و سازه‌های انسانی -جدید و قدیمی- است.
Refugee & Immigrant Transitions
به ارائه تعلیم رایگان، جلب مشارکت فامیل‌ها، و اجرای پروگرام‌‌های راهبری اجتماعی می‌پردازد. محصلین به دلیل جنگ، خشونت، آزار یا فشار اقتصادی از ما درخواست کمک کرده‌اند.
STAND! For Families Free of Violence
ارائه‌دهنده سرویس مقابله با خشونت خانگی در کانتی کانتراکاستا که به اجرای پروگرام‌‌های جلوگیری، مداخله و درمان، با همکاری نهادهای اجتماعی، در قسمت ریشه‌کنی خشونت خانگی و طفل‌آزاری می‌پردازد.
oakland lgbtq center
این مرکز اجتماعی LGBT به ارائه رویدادهای اجتماعی، پروگرام‌‌های تعلیمی، پروگرام‌‌های صحی و خدمات مشاوره می‌پردازد. برای جوانان، اشخاص همجنس‌باز، اشخاص دوجنسی و اشخاص تراجنسی گروپ‌های حمایتی در نظر گرفته شده است. پروگرام‌‌های تعلیمی و ورکشاپ‌‌هایی برای کاریابی نیز برگزار می‌شود. خدمات صحی، صنوف‌ هنری، صنوف‌ یوگا و خدمات صحت روان بصورت رایگان ارائه می‌شود.
UCSF Benioff Center of Excellence for Immigrant Child Health and Wellbeing
به‌عنوان کانون سازمانی و اجتماعی برای حمایت از مداخلات زمینه‌ساز دسترسی به خدمات صحی و تربیت اطفال سالم و منعطف، صرف‌نظر از وضعیت مهاجرت، فعالیت می‌کند. مرکز ما جزو نخستین این قبیل مراکز فعال در شفاخانه‌های اطفال ایالات‌متحده است.
Alameda County Social Services Agency
اداره خدمات اجتماعی (SSA) کانتی آلامدا خدمات ابتدایی شبکه امنیتی را به اطفال، فامیل‌‌ها و کلانسالان در معرض خطر ارائه می‌کند. SSA خدمات خود را از طریق بخشهای اداری و عملیاتی -خدمات کلانسالان و سالخوردگان، خدمات طفل و فامیل‌، و اداره نیروی کار و مزایا- ارائه می‌کند. SSA بعضی از «پروگرام‌‌های مزایای شبکه امنیتی عمومی»، مانند CalWORKS، CalFRESH، MediCal، کمک نقدی پناهندگان، کمک عمومی، منابع مقابله با خشونت خانگی، اشتغال و خدمات/ارجاعات حمایتی تعلیم مسلکی، و سرویس سرپناه اضطراری، را ارائه می‌کند. جایگاه هماهنگ‌کننده پناهندگان کانتی.
San Mateo County Human Services Agency (HSA)
مجموعه متنوعی از خدمات را که برای کمک‌رسانی به اشخاص و فامیل‌‌ها در قسمت رسیدن به خودکفایی، همکاری با دیگر نهادها برای تقویت جوامع و تضمین امنیت و صحتمندی اطفال طراحی شده است، ارائه می‌کند. 
Children’s Services – Davis Street
روزانه، ده‌ها پدر/مادر، همانند شما، برای یافتن مراکز باکیفیت، ارزان‌قیمت و مطمئن مراقبت از طفل، کوشش می‌کنند. Davis Street با ارائه پروگرام‌ مبتنی بر انتخاب والدین یا محیط محرک، سازنده و جامع در مراکز رشد طفل، به برآورده شدن این ضروریات کمک می‌کند.
Catholic Charities of the East Bay (CCEB)
«خیریه‌های کاتولیک ایست‌بِی» به جوامع محروم کانتی‌های آلامدا و کانتراکاستا کمک‌رسانی می‌کند و به ارائه کمک در قسمت مسکن، خدمات حقوقی عمومی، خدمات اجتماعی، کمک‌رسانی مالی و تامین منابع، تعلیم سواد مالی، خدمات سرپناه اضطراری می‌پردازد.
Asian Resource Network (Diversity in Health Training Institute)
«شبکه کمک‌رسانی آسیا» (Asian Resource Network) ارتباط فامیل‌های ساکن منطقه خلیج را با ارائه‌دهندگان سرویس «عقب‌ماندگی‌های ذهنی و رشدی» (IDD) برقرار می‌کند.
Eden I & R, Inc.
Listing Title
نمبر تلیفون محرمانه غیر اضطراری با نمایندگان چند-زبانه که بصورت 24-ساعته و در 7 روز هفته در دسترس هستند و خدمات ارجاع به مراکز تامین مسکن ارزان‌قیمت، سرپناه اضطراری، و شبکه امنیت را به ساکنان کانتی آلامدا ارائه می‌کنند.
Child Care – Alameda County Social Services Agency
اداره خدمات اجتماعی شهرستان آلامدا کانتی آلامدا برای اطفال 0 الی 12 ساله یارانه مراقبت از طفل در نظر گرفته است که با محدودیت زمانی به فامیل‌‌های واجدشرایط پرداخت می‌شود.
Oakland Asian Cultural Center (OACC)
«مرکز فرهنگی آسیایی اوکلند» (OACC) پروگرام‌‌های فرهنگی باکیفیت بی‌شماری، شامل انواع نمایش هنری، ورکشاپ، جشنواره‌، سیر مکتبی، صنف و نمایشگاه، اجرا نموده است. OACC از طریق پروگرام‌‌های هنری و فرهنگی «جزیره‌نشینان آسیا و اقیانوس آرام» که تقویت گفتمان و تفاهم میان-نسلی و بین فرهنگی و همکاری و عدالت اجتماعی را دنبال می‌کند، شادابی را به جوامع هدیه کرده است.
Alameda County Seal