خدمات صحی

Alameda County Health
Alameda County Health Care Services Agency (HCSA) با نهادهای دیگر در قسمت ارائه خدمات باکیفیت، حمایت از جوامع امن و سالم، و ترویج فرصت‌های برابر و فراگیر برای همه ساکنان همکاری می‌کند. این هدف با فعالیت چهار بخش HCSA پیگیری می‌شود: صحت رفتاری، حفظ‌الصحه محیط، دفتر مدیر اداره (OAD) و صحت عامه.
Asian Health Services
Listing Title
Asian Health Services خدمات صحی، اجتماعی و حمایتی به همه اشخاص، صرف‌نظر از سطح عاید، وضعیت بیمه، وضعیت مهاجرت، زبان یا فرهنگ، ارائه می‌کند. رویکرد ما به صحت بر «صحت کامل مریض» متمرکز است و به همین دلیل خدمات ما فراتر از مراقبت اولیه است و صحت روان، مدیریت دوسیه، تغذیه و مراقبت حفظ‌الصحه دندان را شامل می‌شود. بیش از 50,000 مریض به زبان انگلیسی و 14 زبان دیگر از خدمات ما استفاده می‌کنند: کوریایی، ASL، لائوسی، برمه‌ای، ماندارین، کانتونس، فرانسوی، مین، کارن، مغولی، کارنی، تاگالوگ، خمر و ویتنامی. ما خدمات صحی، حفظ‌الصحه دندان و صحت روان را به همه گروپ‌های سنی ارائه می‌کنیم.
Bay Area Community Health
Bay Area Community Health (BACH) به ارائه خدمات صحی باکیفیت، صرف‌نظر از وضعیت مهاجرت، قومیت، معلولیت یا توانایی پرداخت پول، می‌پردازد.
Brighter Beginnings
Listing Title
Brighter Beginnings به ارائه خدمات اجتماعی و صحی به فامیل‌های دارای عاید کم ایست‌بِی می‌پردازد.
California Health Collaborative
California Health Collaborative خود را مکلف به رسیدگی به ضروریات حفظ‌الصحوی مردم کالیفرنیا، با تاکید ویژه بر جوامع محروم با دسترسی محدود به منابع یا اشخاص دچار موانع مرتبط با فرهنگ، زبان، عاید، تحصیلات، جنسیت، جغرافیا یا وضعیت مهاجرت، می‌داند.
Contra Costa CARES – healthcare program for uninsured adults
CARES کانتراکاستا پروگرام‌ خدمات صحی مخصوص کلانسالان بدون بیمه ساکن کانتی کانتراکاستا است.
Center for Elders' Independence
Center for Elders’ Independence (CEI) به اشخاص کمک می‌کند تا، به‌جای آسایشگاه، در خانه خود زندگی کنند. اگر 55 سال یا بیشتر دارید، دچار مشکلات جسمی متعدد هستید و برای پرداختن به فعالیت‌های روزمره به کمک ضرورت دارید، CEI ممکن است بتواند ضروریات شما را برآورده کند.
DreamCatcher Youth Services
DreamCatcher Youth Services یک سرپناه غیرانتفاعی مخصوص جوانان است و برای نوجوانان گروپ‌ سنی 13-18 که دچار بی‌خانمانی یا قربانی قاچاق انسان شده‌اند، و برای جوانان 18 الی 24 ساله که بی‌خانمان هستند، سرپناه اضطراری فراهم می‌کند.
East Bay Asian Youth Center (EBAYC)
EBAYC با مکاتب، دولت‌های شهری و شهرستانی، و سازمان‌های اجتماعی همکاری می‌کند و روابط مطمئنی با فامیل‌‌ها برای ارائه خدمات حمایتی بی‌وقفه به جوانان برقرار می‌کند. مجموعه متنوع خدمات ما جلوگیری از خشونت در میان جوانان، گسترش امکانات تعلیمی و جلب مشارکت مدنی و اجتماعی را شامل می‌شود.
Health Program of Alameda County (HealthPAC)
Health Program of Alameda County، با نام دیگر HealthPAC (و نام سابق CMSP یا ACE)، از پروگرام‌‌های کانتی است که به ارائه خدمات صحی ارزان‌قیمت به ساکنان بیمه‌نشده کانتی آلامدا می‌پردازد.
La Clínica de la Raza
La Clínica در قسمت ارائه خدمات صحی چندزبانی، دسترس‌پذیر و کامل در ایست‌بِی فعال است و مریضان، با هر سطح عاید و با هر وضعیت بیمه، می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.
Native American Health Center (NAHC)
ما، به‌عنوان پروژه صحت سرخپوستان شهری، از طریق همکاری با «سرویس صحت سرخپوستان» (IHS)، خود را مکلف به ارائه پروگرام‌‌های خدماتی باکیفیت طبی، حفظ‌الصحه دندانی، صحت رفتاری، صحت همگانی و اجتماعی می‌دانیم.
Northern California Human Rights Clinic (Alameda Health System) 
NCHRC از کلینیک‌‌های نظام صحی آلامدا است که عمدتاً به ارائه خدمات صحی قانونی و ارزیابی‌های روان‌شناختی (بشمول ارزیابی‌های FGM/C) به پناه‌جویان و دیگر خدمات امدادی به اخراج‌شدگان (مانند مصونیت طبق «کنوانسیون ممنوعیت شکنجه»، ویزه U و...) در منطقه خلیج سان-فرانسیسکو می‌پردازد.
Pacific Center for Human Growth
Pacific Center for Human Growth قدیمی‌ترین مرکز LGBTQIA+ در منطقه خلیج و سومین مرکز قدیمی در سطح کشور است و یگانه کلینیک مقیاس متغیر صحت روان مخصوص اشخاص LGBTQIA+ و QTBIPOC و فامیل‌‌های آنان در کانتی آلامدا را مدیریت می‌کند.
Refugee Reproductive Health Network (ReproNet)
ReproNet ایجاد ارتباطات مطمئن بین زنان مهاجر و سازمان‌ها، مراکز علمی و اعضای جامعه را دنبال می‌کند. این ارتباطات زمینه‌ساز ایجاد طرحی مبتنی بر تحقیقات مریض-محور خواهد شد و به اقدامات SRH در حوزه زنان مهاجر اولویت خواهد بخشید.
Street Level Health Project (SLHP)
پروژه بهداشت و درمان سطح خیابان Street Level Health Project (SLHP) یک مرکز اجتماعی مستقر در اوکلند است که برای ارتقای سطح صحت مهاجرین دارای پوشش بیمه کمتر، بدون بیمه، و جدیدالوارد کانتی آلامدا کوشش‌می‌کند.
oakland lgbtq center
این مرکز اجتماعی LGBT به ارائه رویدادهای اجتماعی، پروگرام‌‌های تعلیمی، پروگرام‌‌های صحی و خدمات مشاوره می‌پردازد. برای جوانان، اشخاص همجنس‌باز، اشخاص دوجنسی و اشخاص تراجنسی گروپ‌های حمایتی در نظر گرفته شده است. پروگرام‌‌های تعلیمی و ورکشاپ‌‌هایی برای کاریابی نیز برگزار می‌شود. خدمات صحی، صنوف‌ هنری، صنوف‌ یوگا و خدمات صحت روان بصورت رایگان ارائه می‌شود.
UCSF Benioff Center of Excellence for Immigrant Child Health and Wellbeing
به‌عنوان کانون سازمانی و اجتماعی برای حمایت از مداخلات زمینه‌ساز دسترسی به خدمات صحی و تربیت اطفال سالم و منعطف، صرف‌نظر از وضعیت مهاجرت، فعالیت می‌کند. مرکز ما جزو نخستین این قبیل مراکز فعال در شفاخانه‌های اطفال ایالات‌متحده است.
Medi-Cal and Covered CA health insurance plans
Medi-Cal پوشش بیمه صحی رایگان یا کم‌مصرف را برای ساکنان واجدشرایط کالیفرنیا فراهم می‌سازد.
San Mateo County Health Services
ماموریت ما فراهم کردن زمینه زندگی طولان‌تر و خوشایندتر برای ساکنان کانتی سن‌متئو است. «خدمات صحی کانتی» با تفتیش شرایط زمینه‌ساز مریضی، اطلاع‌رسانی حمایتی برای ارتقای سطح صحت جوامع و جلوگیری از شیوع مریضی، از صحتمندی مردم محافظت می‌کند.
Contra Costa County Health Care Services
ماموریت خدمات صحی کانتی کانتراکاستا مراقبت از ساکنان کانتی کانتراکاستا و بهبود کیفیت خدمات صحی آنان با تمرکز خاص بر اشخاص مستعد ابتلا به مریضی است.
State Office of Refugee Health
با ادارات صحی مرتبط، ارائه‌دهندگان خدمات صحی و نهادهای اسکان داوطلبانه در قسمت اجرای ارزیابی‌های جامع صحی و ارائه خدمات دیگر (با مراعات الزامات فرهنگی و زبانی) به پناهندگان جدیدالوارد، پناه‌جویان، قربانیان انواع شدید قاچاق انسان (با سرتفیکیت فدرال)، و دیگر جدیدالواردان واجدشرایط همکاری می‌کند تا امکان رسیدن این اشخاص به خودکفایی، از طریق رسیدن به/حفظ صحت، را فراهم نماید.
Afghanistan Cultural Quick Reference Guide
این «رهنمای مرجع عاجل فرهنگی» جدید و دو-صفحه‌ای مخصوص افغانستان برای تقویت رابطه ارائه‌دهنده-مشتری از طریق ارائه معلومات کشور-محور درباره هنجارهای فرهنگی، پروسیجرهای صحی و آداب تقویت‌کننده ارتباطات تدوین شده است.
Eden I & R, Inc.
Listing Title
نمبر تلیفون محرمانه غیر اضطراری با نمایندگان چند-زبانه که بصورت 24-ساعته و در 7 روز هفته در دسترس هستند و خدمات ارجاع به مراکز تامین مسکن ارزان‌قیمت، سرپناه اضطراری، و شبکه امنیت را به ساکنان کانتی آلامدا ارائه می‌کنند.
Center For Survivors Of Torture (CST) – Asian Americans for Community Involvement (AACI)
مرکز بازماندگان شکنجه (CST) از AACI به قربانیان شکنجه و اقارب آنان، و نیز پناهندگان جدیدالوارد، خدمات تخصصی بشمول روان‌درمانی فردی و گروپی، روان‌پزشکی، ارزیابی‌های روان‌شناختی و طبی برای موارد پناهندگی سیاسی، خدمات صحی، اجتماعی و حقوقی ارائه می‌کند
APPNA Community Health Center of the SF Bay Area
«مرکز صحت عامه APPNA منطقه خلیج SF» از کلینیک‌‌های شبکه امنیت است که به ارائه خدمات صحی باکیفیت به اعضای محروم جامعه، با مراعات الزامات فرهنگی و در محیطی مناسب، صرف‌نظر از سن، جنسیت، نژاد یا مذهب اشخاص، می‌پردازد.
Alameda County Health Centers – Alameda Health Consortium
مرکز صحی CHCN در کانتی آلامدا، کالیفرنیا، مستقر هستند و خدمات خود را به کانتی‌های مجاور نیز گسترش داده‌اند. هشت مرکز صحی CHCN که «شبکه» را تشکیل می‌دهند همین حالا بیش از 130,000 نفر را در بیش از 94 مرکز مراقبت تحت‌پوشش دارند. بسیاری از مراکز صحی به ارائه خدمات صحت روان، حفظ‌الصحه دندان و پروگرام‌‌های صحی وقایوی نیز می‌پردازند.
Alameda County Medical Center — Eastmont Wellness
مرکز صحی کانتی آلامدا - Eastmont Wellness به ارائه «خدمات اسکرینینگ صحت پناهندگان» در کانتی آلامدا و خدمات مستمر مراقبت اولیه مخصوص کلانسالان و اطفال می‌پردازد.
Health, Wellness, and Mental Health Resources for the Afghan Community
«منابع صحت، حفظ‌الصحه و صحت روان در جامعه اتباع افغانستان» یک صفحه‌گسترده گوگل است که فهرست منابع تهیه‌شده به‌وسیله کارگروپ صحت، حفظ‌الصحه و صحت روان EBRIF را شامل می‌شود.
​​Diversity in Health Training Institute (DHTI)
موسسه تنوع در تعلیم حفظ‌الصحه (DHTI) سازمانی غیرانتفاعی است که مهاجرین را از طریق رهنمایی و تعلیم با مشاغل راستای صحی آشنا می‌کند.
County of Santa Clara Health System
نظام صحی کانتی سانتاکلارا شبکه امنیتی خدمات صحی محلی ماست که به ارائه مراقبت جامع، خدمات و پروگرام‌‌های متنوع به ساکنان کانتی می‌پردازد. نظام صحی شامل اداره خدمات صحت رفتاری، اداره صحت عامه، شبکه شفاخانه‌ها و کلینیک‌‌های خدمات صحی دره سانتاکلارا، ازجمله مرکز پزشکی دره سانتاکلارا، شفاخانه‌ O’Connor و شفاخانه‌ منطقوی St. Louise، اداره خدمات صحی اضطراری، اداره خدمات صحی زندانیان و پلان بیمه صحی Valley می‌شود.
Alameda County Seal