امنیتی و حقوقیAfrican Advocacy Network
African Advocacy Network (AAN) سازمان غیرانتفاعی مستقر در سان-فرانسیسکو است که در سال 2009 برای خدمت‌رسانی به جمعیت روزافزون مهاجرین افریقایی و افریقایی-کاراییبی شکل گرفت. AAN به ارائه خدمات حقوقی مهاجرت، خدمات مدیریت دوسیه و خدمات هم‌آمیزی اجتماعی، بربنیاد الگوی خاص «کارگزاری فرهنگی» می‌پردازد.
AllyNetwork – Diversity in Health Training Institute
AllyNetwork پروگرام‌‌ای انترنتی است که فهرست کارشناسان و منابع دو-زبانه/دو-فرهنگی حفظ‌الصحه و صحت روان را برای ارائه خدمات و منابع، با مراعات الزامات تروما، در اختیار اشخاص می‌گذارد. هدف AllyNetwork تسهیل دسترسی به/استفاده از خدمات حفظ‌الصحه و صحت روان برای مهاجرین، پناهندگان و پناه‌جویان، و مهاجرین جوان، از طریق یک پروگرام‌ کاربردی انترنتی که فهرست کارشناسان و منابع دو-زبانه/دو-فرهنگی حفظ‌الصحه و صحت روان را برای ارائه خدمات و منابع، با مراعات الزامات تروما، در اختیار اشخاص می‌گذارد، است.
Asian Americans Advancing Justice – Asian Law Caucus (Advancing Justice-ALC)
Advancing Justice-ALC، که در سال 1972 تاسیس شد، نخستین سازمان فعال در حوزه حقوق قانونی و مدنی در کشور است که به جوامع آسیایی و امریکایی‌های جزیره‌نشین اقیانوس آرام دارای عاید کم خدمت‌رسانی می‌کند. در کالیفرنیا، با تمرکز ویژه بر منطقه خلیج، ما خدمات حقوقی، توانمندسازی اجتماعی و حمایت سیاستی را برای رسیدن به عدالت مهاجرت، امنیت اقتصادی و تقویت دموکراسی مدنظر قرار داده‌ایم. ما، به‌عنوان عضو موسس همبستگی Asian Americans Advancing Justice، در قسمت پیشبرد پالیسی‌‌های ملی و استراتژی‌های حقوقی در قسمت راهکارهای جامعه-محور برای مقابله با نفرت‌پراکنی و خشونت نژادی، ترویج آزادی رای، پذیرش در کالج بدون تبعیض نژادی و... نیز فعالیت می‌کنیم.
Asian Pacific Islander Legal Outreach (API Legal Outreach)
Asian Pacific Islander Legal Outreach (API Legal Outreach) سازمانی غیرانتفاعی است که در قسمت توسعه، توانمندسازی و خود-اتکایی جامعه از طریق ارائه خدمات حقوقی، اجتماعی و تعلیمی، با مراعات الزامات فرهنگی، فعالیت می‌کند. رسالت API Legal Outreach خدمات وکالت حقوقی با مراعات الزامات فرهنگی و زبانی، و نیز ارائه خدمات اجتماعی و حمایتی به بخشهای محروم جامعه، شامل زنان دارای عاید کم، سالخوردگان، مهاجرین جدیدالوارد و جوانان است.
Asian Women’s Shelter
Asian Women’s Shelter برای ریشه‌کن کردن خشونت خانگی در جوامع، از طریق تقویت استقلال اجتماعی، اقتصادی و سیاسی زنان و همه قربانیان خشونت و ظلم، کوشش می‌کند. آنها دارای یک خط رهنمای 24-ساعته رسیدگی به بحران هستند: 1-877-751-0880
Banteay Srei
Listing Title
Banteay Srei سازمان توسعه جوانان و تقویت سرمایه است که به زنان اهل آسیای جنوب‌شرقی که در معرض تجارت جنسی قرار دارند یا قربانی این تجارت شده‌اند، بصورت بی‌طرفانه کمک‌رسانی می‌کند. ما در پی تامین منابع لازم برای حمایت از پیشرفت سالم از طریق خود-توانمندسازی و استقلال هستیم.
Bay Area Legal Aid
Listing Title
Bay Area Legal Aid به ارائه کمک حقوقی مدنی رایگان، بشمول مشاوره و رهنمایی حقوقی، ارجاعات موثر، و وکالت حقوقی به مراجعین دارای عاید کم می‌پردازد تا به مراجعین در قسمت محافظت از فامیل، صحت و معیشت آنها کمک کند.
Centro Legal de la Raza
Centro Legal de la Raza نهاد ارائه‌دهنده خدمات حقوقی است که دفاع از/پیشبرد حقوق اشخاص دارای عاید کم، مهاجرین، سیاه‌پوستان و جوامه لاتین را از طریق وکالت حقوقی دوزبانه، تعلیمی و حمایت، دنبال می‌کند. از طریق ترکیب خدمات حقوقی باکیفیت و آشناسازی اشخاص با حقوق قانونی و توانمندسازی جوانان
Chinese for Affirmative Action
Chinese for Affirmative Action (CAA) از تغییرات بنیادین برای دفاع از حقوق مهاجرین، ترویج تنوع زبانی و جبران بی‌عدالتی نژادی و اجتماعی حمایت می‌کند.
Coalition for Humane Immigrant Rights – Los Angeles (CHIRLA)
CHIRLA از حقوق مهاجرین دفاع می‌کند و سرک‌‌ها، محکمه ها و مجاری تصمیم‌گیری را به عرصه پلان‌گذاری، تعلیم و دفاع از مهاجرین و پناهندگان تبدیل نموده است.
Contra Costa Immigrant Rights Alliance (CCIRA)
CCIRA ائتلافی از سازمان‌های اجتماعی، مذهبی، حمایتی و مهاجر-محور است که برای ایجاد پلتفرم اقدامات حمایتی به‌وسیله گروپی از فعالان کانتی کانتراکاستا شکل گرفت. CCIRA، با تکیه بر تجربه و کارآیی سازمان‌های محلی و منطقوی، برای اجرای کارزارهای گروپی در مسیر جلب مشارکت اجتماعی برای حمایت از مهاجرین کوشش‌ می‌کند.
DeafHope
Listing Title
فعالیت DeafHope بر مقابله با خشونت خانگی و جنسی در جامعه ناشنوایان متمرکز است. ما از پناهندگان ناشنوای ساکن منطقه خلیج استقبال می‌کنیم.
DreamCatcher Youth Services
DreamCatcher Youth Services یک سرپناه غیرانتفاعی مخصوص جوانان است و برای نوجوانان گروپ‌ سنی 13-18 که دچار بی‌خانمانی یا قربانی قاچاق انسان شده‌اند، و برای جوانان 18 الی 24 ساله که بی‌خانمان هستند، سرپناه اضطراری فراهم می‌کند.
East Bay Community Law Center (EBCLC)
«پروگرام‌ مهاجرت» EBCLC مجموعه کاملی از خدمات حقوقی رایگان را در قسمت انواع مسائل مربوط به مهاجرت، به مهاجرین دارای عاید کم، بخصوص جمعیت آسیب‌پذیر -اشخاص دچار معلولیت و مریضی‌های مزمن، اعضای جامعه LGBTQ، جوانان و مراجعین فعلی EBCLC که دچار مشکلات حقوقی هستند- ارائه می‌کند.
East Bay Sanctuary Covenant
پروگرام‌‌های حقوقی، اجتماعی و حمایتی East Bay Sanctuary Covenant به بسیاری از چالش‌های پیش‌روی مهاجرین می‌پردازند. ما، به کمک یکدیگر، می‌کوشیم تا مسیری برای شهروندی و تدوین پالیسی‌های مهاجرتی همدلانه‌تر بسازیم.
Filipino Advocates for Justice
Filipino Advocates for Justice (FJA، با نام سابق FAA یا Filipinos for Affirmative Action) به حمایت از حقوق مدنی مهاجرین، از طریق ارائه خدمات مستقیم، تربیت مدیر، و سامان‌دهی و پشتیبانی از مسائل مهم جامعه فیلیپینی‌ها، به‌عنوان اقلیتی قومی که از دیرباز دچار محرومیت بوده است، پرداخته است. ما به نوجوانان سن مکتب متوسطه و لیسه، کارگران دارای عاید کم در معرض سو استفاده، و مهاجرین جدیدالوارد و بدون سند خدمت‌ می‌رسانیم و به آنها در قسمت مقابله با چالش‌های زندگی در ایالات‌متحده کمک می‌کنیم.
FindHello
Listing Title
FindHello پروگرام‌ رایگان مخصوص پناهندگان، پناه‌جویان و مهاجرین است. این پروگرام‌ به اعضای جامعه در سراسر ایالات متحده امریکا کمک می‌کند تا به مراکز خدمات در محله‌های خود دسترسی پیدا کنند. امکان جستجو در عرصه‌های ذیل وجود دارد: رهنمایی در قسمت مهاجرت، صنوف زبان انگلیسی، و دسترسی به خدمات صحی. امیدوار هستیم که بتوانید از FindHello برای رفع ضروریات خود استفاده نمایید.
FormsPal
Listing Title
FormsPal به ارائه قالب‌های حقوقی رایگان و باکیفیت و معلومات آنلاین می‌پردازد.
Homeless Action Center
Homeless Action Center به ارائه مزایای عمومی رایگان و باکیفیت به ساکنان بی‌خانمان و معلول کانتی آلامدا می‌پردازد.
ImmigrationLawHelp
Listing Title
ImmigrationLawHelp.org رهنمای آنلاین بیش از 1,000 مرکز غیرانتفاعی ارائه‌دهنده خدمات حقوقی رایگان یا کم‌مصرف در 50 ایالت است. این رهنما به ابزارهای جستجو مجهز است. این رهنما فقط سازمان‌های غیرانتفاعی موردتایید BIA یا دارای کارمند وکیل، را پوشش می‌دهد.
InfoNet – American Immigration Lawyers Association
دتابیس‌ قابل‌جستجو که اسناد مربوط به ویب‌سایت انجمن وکلای مهاجرت امریکا (AILA) را در خود جای داده است.
Jubilee Immigration Advocates
Jubilee Immigration Advocates سازمانی غیرانتفاعی است که به ارائه خدمات رایگان و کم‌مصرف در قسمت مهاجرت، شامل مشاور حقوقی در مورد طیف وسیعی از مسائل مهاجرت، می‌پردازد.
Korean Community Center of the East Bay
رسالت KCCEB توانمندسازی مهاجرین منطقه خلیج از طریق دسترسی به امکانات تعلیمیی، خدمات، منابع و حمایت است. ما به اشخاص در قسمت دسترسی به منابع لازم در لحظات مهم زندگی کمک می‌کنیم و فرصت‌هایی برای توانمندسازی اشخاص، فامیل‌‌ها و جامعه حفظ‌الصحه و صحت فراهم می‌کنیم.
Listos California
Listing Title
شبکه‌ای ایالتی از سازمان‌های جامعه-محور، دولت‌های قبیله‌ای، و گروپ‌های واکنش اضطراری عمومی سراسر ایالت برای تقویت انعطاف‌پذیری، ارائه معلومات به زبان‌های گوناگون و پیشبرد فرهنگ جدید آمادگی در مقابل حوادث طبیعی، تشکیل داده است.
Narika
Listing Title
رسالت Narika ترویج استقلال، توانمندسازی اقتصادی و صحی زنان از طریق ارائه خدمات حمایتی، تعلیمی و وکالت محرمانه به قربانیان خشونت خانگی است که از این خدمات می‌توان به خط رهنمای محرمانه مخصوص قربانیان خشونت و بدرفتاری خانگی اشاره نمود.
New Asylee Orientation (virtual) – The California Department of Public Health’s Office of Refugee Health and The San Francisco Department of Public Health’s Newcomers Health Program
هر
ماه دفتر پناهندگان سان-فرانسیسکو از خدمات تابعیت و مهاجرت ایالات متحده با دفتر حفظ‌الصحه پناهندگان اداره صحت عامه سان-فرانسیسکو، و پروگرام صحی جدیدالواردها از اداره صحت عامه سان-فرانسیسکو برای اجرای پروگرام‌ آشناسازی با مزایا و خدمات مخصوص پناهندگان جدیدالوارد کالیفرنیا همکاری میکند.
جلسه ماهانه موضوعات مرتبط با پناهندگی در کالیفرنیا را پوشش می‌دهد؛ موضوعاتی مانند: اسناد مهم، مزایای شبکه امنیت، و خدمات صحی.
Reconnecting Families Program (American Red Cross)
صلیب سرخ و گروپ‌های صلیب سرخ، به‌عنوان کلانترین شبکه بشردوستانه دنیا، اعضای فامیل‌‌هایی را که بر اثر بحران‌های بین‌المللی از یکدیگر دور افتاده‌اند، به هم می‌رسانند.
Social Justice Collaborative
رسالت SJC این است که زمینه ارائه خدمات حقوقی مستقیم و وکالت حقوقی باکیفیت در محکمه، با مصرف‌ کم یا بدون مصرف‌، را برای مهاجرین دارای عاید کم، پناه‌جویان، اطفال بی‌سرپرست، جوانان و فامیل‌‌های آواره فراهم کند.
Stand Together Contra Costa
یک طرح واکنش سریع، خدمات حقوقی، و تعلیم همگانی است که با هدف گسترش ایمنی و عدالت برای فامیل‌‌های مهاجر کانتی کانتراکاستا اجرا می‌شود.
STAND! For Families Free of Violence
ارائه‌دهنده سرویس مقابله با خشونت خانگی در کانتی کانتراکاستا که به اجرای پروگرام‌‌های جلوگیری، مداخله و درمان، با همکاری نهادهای اجتماعی، در قسمت ریشه‌کنی خشونت خانگی و طفل‌آزاری می‌پردازد.
Street Level Health Project (SLHP)
پروژه بهداشت و درمان سطح خیابان Street Level Health Project (SLHP) یک مرکز اجتماعی مستقر در اوکلند است که برای ارتقای سطح صحت مهاجرین دارای پوشش بیمه کمتر، بدون بیمه، و جدیدالوارد کانتی آلامدا کوشش‌می‌کند.
Survivors International (part of the Division of Trauma Recovery Services at UCSF)
به بازماندگان کلانسال ظلم و شکنجه که ساکن سان-فرانسیسکو هستند، خدمات رایگان روان-اجتماعی و روان‌شناسی ارائه می‌کند.
oakland lgbtq center
این مرکز اجتماعی LGBT به ارائه رویدادهای اجتماعی، پروگرام‌‌های تعلیمی، پروگرام‌‌های صحی و خدمات مشاوره می‌پردازد. برای جوانان، اشخاص همجنس‌باز، اشخاص دوجنسی و اشخاص تراجنسی گروپ‌های حمایتی در نظر گرفته شده است. پروگرام‌‌های تعلیمی و ورکشاپ‌‌هایی برای کاریابی نیز برگزار می‌شود. خدمات صحی، صنوف‌ هنری، صنوف‌ یوگا و خدمات صحت روان بصورت رایگان ارائه می‌شود.
Vital Immigrant Defense Advocacy and Services (VIDAS)
VIDAS، بربنیاد اصل مهربانی، خدمات وکالت حقوقی رایگان یا کم‌مصرف به مهاجرین ارائه می‌کند.
W.O.M.A.N., Inc.
Listing Title
W.O.M.A.N., Inc. یک سازمان زن-محور و فمینیست است که با هدف ایجاد عدالت اجتماعی برای قربانیان خشونت خانگی فعالیت می‌کند. W.O.M.A.N. از قربانیان و عزیزان آنها در مسیر رسیدن به آرامش و ایجاد ارتباط با شبکه‌های ارزشمندی که برای پرداختن به جنبه‌های مختلف خشونت طراحی شده‌اند، حمایت می‌کند.
Afghan Coalition
«ائتلاف افغانستان» سازمان قومیتی جامعه-محوری است که، تحت نظر اتباع افغانستان، به ارائه انواع خدمات به جامعه می‌پردازد.
Catholic Charities of Yolo-Solano, Inc.
Catholic Charities of Yolo-Solano با همکاری جوامع مختلف و با ارائه خدمات به مستمندان و ضعیفان، بشمول خدمات غذا و تغذیه، خدمات مهاجرت و خدمات مربوط به حوادث طبیعی، از آرمان حضرت مسیح پیروی می‌کند و ترویج شرافت انسانی و پیشبرد عدالت اجتماعی را دنبال می‌کند.
Crisis Support Services of Alameda County
«خدمات پشتیبانی بحران شهرستان آلامدا» از اشخاصی که دچار افکار خودکشی یا مشکلات روانی هستند، حمایت می‌کند. می‌توانید بصورت شبانه‌روزی با خط 24 ساعته جلوگیری از خودکشی به نمبر 1-800-309-2131 به تماس شوید.
Alameda County Seal