تعلیم حفظ‌الصحه و برابری حفظ‌الصحوی

Afghan Health Leadership Consortium (Afghan Coalition)
Afghan Health Leadership Consortium پروگرامی است که ائتلاف افغانستان در فرمونت اجرا می‌کند. موضوعات صحی که در جلسات مطرح می‌شود مختص جامعه افغانستان و متمرکز بر نقش ارائه‌دهندگان خدمات، مربیان و راهبران اجتماعی است. بعد از وقوع بحران در افغانستان، کنسرسیوم فعالیت خود را بر مسائل مرتبط بر ضروریات و مشکلات جدیدالواردان و یافتن راهکارهای رفع این ضروریات خاص متمرکز کرد.
African Advocacy Network
African Advocacy Network (AAN) سازمان غیرانتفاعی مستقر در سان-فرانسیسکو است که در سال 2009 برای خدمت‌رسانی به جمعیت روزافزون مهاجرین افریقایی و افریقایی-کاراییبی شکل گرفت. AAN به ارائه خدمات حقوقی مهاجرت، خدمات مدیریت دوسیه و خدمات هم‌آمیزی اجتماعی، بربنیاد الگوی خاص «کارگزاری فرهنگی» می‌پردازد.
AlcoholHelp
Listing Title
AlcoholHelp کانون اطلاع‌رسانی آنلاین و رایگانی است که مقالات تعلیمی متنوعی درباره سوء‌مصرف مواد مخدر، و اختلالات رفتاری و روانی مرتبط برای جمعیت‌های مختلف در سراسر کشور تهیه می‌کند.
Asian Community Wellness Program – North Alameda County (Korean Community Center of the East Bay)
Asian Community Wellness Program (ACWP) به ارائه کمک‌ در قسمت حفظ‌الصحه و صحت روان، اطلاع‌رسانی، تعلیم، رهنمایی، ننگ‌زدایی، خدمات مشاوره و حمایت در امور مدیریت دوسیه به اتباع شرق آسیا (چینایی، مغول، کوریایی، جاپانی) و دیگر اعضای جامعه آسیا و اقیانوس آرام (API) ساکن شمال کانتی آلامدا می‌پردازد. ضمناً، ACWP خدمات مبتنی بر الزامات فرهنگ و تروما و امکانات دسترسی به منابع همگانی، بدون پوشش بیمه، را ارائه می‌کند.
Asian Health Services
Listing Title
Asian Health Services خدمات صحی، اجتماعی و حمایتی به همه اشخاص، صرف‌نظر از سطح عاید، وضعیت بیمه، وضعیت مهاجرت، زبان یا فرهنگ، ارائه می‌کند. رویکرد ما به صحت بر «صحت کامل مریض» متمرکز است و به همین دلیل خدمات ما فراتر از مراقبت اولیه است و صحت روان، مدیریت دوسیه، تغذیه و مراقبت حفظ‌الصحه دندان را شامل می‌شود. بیش از 50,000 مریض به زبان انگلیسی و 14 زبان دیگر از خدمات ما استفاده می‌کنند: کوریایی، ASL، لائوسی، برمه‌ای، ماندارین، کانتونس، فرانسوی، مین، کارن، مغولی، کارنی، تاگالوگ، خمر و ویتنامی. ما خدمات صحی، حفظ‌الصحه دندان و صحت روان را به همه گروپ‌های سنی ارائه می‌کنیم.
Asian Pacific Partners for Empowerment, Advocacy, and Leadership (APPEAL)
Asian Pacific Partners for Empowerment, Advocacy and Leadership (APPEAL) سازمانی غیرانتفاعی است که برای نایل شدن به عدالت اجتماعی و ایجاد جامعه عاری از تنباکو در بین جمعیت آسیایی-امریکایی، بومیان هاوایی و جمعیت جزیره‌نشین اقیانوس آرام (AA و NHPI) کوشش‌ می‌کند.

رسالت ما: دفاع از عدالت اجتماعی و رسیدن به برابری و توانمندسازی جمعیت آسیایی-امریکایی، بومیان هوایی و جمعیت جزیره‌نشین اقیانوس آرام از طریق حمایت و بسیج جنبش‌های محلی، و هواداری و توسعه مدیریت در قسمت مسائل حیاتی صحت عامه.
California Health Collaborative
California Health Collaborative خود را مکلف به رسیدگی به ضروریات حفظ‌الصحوی مردم کالیفرنیا، با تاکید ویژه بر جوامع محروم با دسترسی محدود به منابع یا اشخاص دچار موانع مرتبط با فرهنگ، زبان، عاید، تحصیلات، جنسیت، جغرافیا یا وضعیت مهاجرت، می‌داند.
California LGBTQ Health and Human Services Network
California LGBTQ Health & Human Services Network یک سازمان حامی صحت جمعیت LGBTQ است که بیش از 60 ارائه‌دهنده غیرانتفاعی، مرکز همگانی و محقق را برای حمایت همه‌جانبه از پالیسی‌‌ها و منابع ایالتی مخصوص پیشبرد اهداف صحت LGBTQ، گرد هم آورده است.
Cultural Y Bienestar – Countywide (La Clínica De La Raza)
Cultura y Bienestar پروگرام‌ لاتین جلوگیری و مداخله اولیه مربوط به صحت روان است که به کمک‌رسانی، تعلیم و مشاوره به اعضای جامعه لاتین می‌پردازد. این پروگرام‌ از کمک کارشناسان صحت روان، مربیان/ترویج‌دهندگان صحت عامه و معالجین سنتی برای اجرای فعالیت‌های تبلیغی و جلوگیری و ارائه خدمات مختصر مداخله زودهنگام استفاده می‌کند.
Filipino Advocates for Justice
Filipino Advocates for Justice (FJA، با نام سابق FAA یا Filipinos for Affirmative Action) به حمایت از حقوق مدنی مهاجرین، از طریق ارائه خدمات مستقیم، تربیت مدیر، و سامان‌دهی و پشتیبانی از مسائل مهم جامعه فیلیپینی‌ها، به‌عنوان اقلیتی قومی که از دیرباز دچار محرومیت بوده است، پرداخته است. ما به نوجوانان سن مکتب متوسطه و لیسه، کارگران دارای عاید کم در معرض سو استفاده، و مهاجرین جدیدالوارد و بدون سند خدمت‌ می‌رسانیم و به آنها در قسمت مقابله با چالش‌های زندگی در ایالات‌متحده کمک می‌کنیم.
Korean Community Center of the East Bay
رسالت KCCEB توانمندسازی مهاجرین منطقه خلیج از طریق دسترسی به امکانات تعلیمیی، خدمات، منابع و حمایت است. ما به اشخاص در قسمت دسترسی به منابع لازم در لحظات مهم زندگی کمک می‌کنیم و فرصت‌هایی برای توانمندسازی اشخاص، فامیل‌‌ها و جامعه حفظ‌الصحه و صحت فراهم می‌کنیم.
La Clínica de la Raza
La Clínica در قسمت ارائه خدمات صحی چندزبانی، دسترس‌پذیر و کامل در ایست‌بِی فعال است و مریضان، با هر سطح عاید و با هر وضعیت بیمه، می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.
Latino Coordinating Center for a Tobacco-Free California
Latino Coordinating Center for a Tobacco-Free California (LCC) از پروگرام‌‌های California Health Collaborative (CHC) است که با همکاری پوهنتون کالیفرنیای جنوبی (USC) اجرا می‌شود و از بودیجه اداره صحت عامه کالیفرنیا - پروگرام‌ کنترول تنباکو کالیفرنیا استفاده می‌کند.
Monument Impact
Listing Title
Monument Impact سازمان اجتماعی غیرانتفاعی است که برای تقویت مهارت‌ها، منابع و توانایی‌های جوامع مهاجر، پناهنده و دارای عاید کم کنکورد فعالیت می‌کند. این سازمان در Monument Corridor، یکی از پر ازدحام‌ترین محله‌های منطقه خلیج، قرار دارد و اعضای آن وظیفه شناسایی راهکار برای چالش‌ها و مشکلات موجود در مسیر شکوفایی اقتصادی را به عهده گرفته‌اند.
Pacific Center for Human Growth
Pacific Center for Human Growth قدیمی‌ترین مرکز LGBTQIA+ در منطقه خلیج و سومین مرکز قدیمی در سطح کشور است و یگانه کلینیک مقیاس متغیر صحت روان مخصوص اشخاص LGBTQIA+ و QTBIPOC و فامیل‌‌های آنان در کانتی آلامدا را مدیریت می‌کند.
Parivar Bay Area
Listing Title
یگانه سازمان تراجنسی-محور در امریکا که مدیریت آن را اشخاص تراجنسی اهل جنوب آسیا به عهده دارند. Paviar با هدف پرورش جامعه‌ای سرشار از نور، عشق و پذیرش فعالیت می‌کند و، به‌عنوان یک سازمان، برای ایجاد عدالت اقتصادی، برابری در قسمت دسترسی به خدمات صحی، ایجاد یکپارچگی میان‌بخشی و شمول اجتماعی کوشش‌می‌کند.
Street Level Health Project (SLHP)
پروژه بهداشت و درمان سطح خیابان Street Level Health Project (SLHP) یک مرکز اجتماعی مستقر در اوکلند است که برای ارتقای سطح صحت مهاجرین دارای پوشش بیمه کمتر، بدون بیمه، و جدیدالوارد کانتی آلامدا کوشش‌می‌کند.
We Breathe (California LGBTQ Health and Human Services Network)
We Breathe به ارائه خدمات تخصصی در قسمت تعامل با جوامع LGBTQ، جلوگیری از/کاهش میزان مصرف تنباکو در جمعیت LGBTQ کالیفرنیا، و رسیدگی به نابرابری‌های حفظ‌الصحوی مرتبط با تنباکو در جوامع LGBTQ می‌پردازد تا به طرحهای مشمول بودیجه برای رسیدن به هدف ریشه‌کنی مصرف تنباکو تا سال 2035 در کالیفرنیا کمک کند.
Wellness in Action (Center for Empowering Refugees and Immigrants)
Wellness in Action پروگرام‌ تعلیمی و توسعه‌ای مخصوص کارگروپ‌‌های اجتماعی است که برای جامعه پیشه وران، حامیان صحت روان از جامعه پناهندگان محروم و آسیب‌پذیر و جوامع مهاجرین جدید ساکن منطقه خلیج طراحی شده است.
Alameda County Health Centers – Alameda Health Consortium
مرکز صحی CHCN در کانتی آلامدا، کالیفرنیا، مستقر هستند و خدمات خود را به کانتی‌های مجاور نیز گسترش داده‌اند. هشت مرکز صحی CHCN که «شبکه» را تشکیل می‌دهند همین حالا بیش از 130,000 نفر را در بیش از 94 مرکز مراقبت تحت‌پوشش دارند. بسیاری از مراکز صحی به ارائه خدمات صحت روان، حفظ‌الصحه دندان و پروگرام‌‌های صحی وقایوی نیز می‌پردازند.
Statewide Pacific Islander Asian American Resource and Coordinating Center (SPARC)
تقویت همکاری و ارتباط بین گروپ‌های فعال در قسمت کاهش نابرابری‌های مرتبط با مصرف تنباکو در میان اشخاص آسیایی-امریکایی، بومیان هاوایی و جوامع اهل جزایر اقیانوس آرام (AA و NH/PI) را دنبال می‌کند.
Alameda County Seal