خدمات مربوط به سوءمصرف مواد مخدر

Afghan Path Towards Wellness – North Alameda County (International Rescue Committee – Oakland)
Afghan Path Towards Wellness گروپ‌های حمایتی برای کلانسالان افغانستانی ساکن شمال کانتی آلامدا تشکیل داده است. ماموریت ما ایجاد محیطی امن و سازنده برای کلانسالان افغانستانی در مسیر حرکت به سوی بهبود وضعیت صحی جسم، صحت روان و رشد فردی است.
Alameda County Health Care Services Agency
Alameda County Health Care Services Agency (HCSA) با نهادهای دیگر در قسمت ارائه خدمات باکیفیت، حمایت از جوامع امن و سالم، و ترویج فرصت‌های برابر و فراگیر برای همه ساکنان همکاری می‌کند. این هدف با فعالیت چهار بخش HCSA پیگیری می‌شود: صحت رفتاری، حفظ‌الصحه محیط، دفتر مدیر اداره (OAD) و صحت عامه.
AlcoholHelp
Listing Title
AlcoholHelp کانون اطلاع‌رسانی آنلاین و رایگانی است که مقالات تعلیمی متنوعی درباره سوء‌مصرف مواد مخدر، و اختلالات رفتاری و روانی مرتبط برای جمعیت‌های مختلف در سراسر کشور تهیه می‌کند.
AllyNetwork – Diversity in Health Training Institute
AllyNetwork پروگرام‌‌ای انترنتی است که فهرست کارشناسان و منابع دو-زبانه/دو-فرهنگی حفظ‌الصحه و صحت روان را برای ارائه خدمات و منابع، با مراعات الزامات تروما، در اختیار اشخاص می‌گذارد. هدف AllyNetwork تسهیل دسترسی به/استفاده از خدمات حفظ‌الصحه و صحت روان برای مهاجرین، پناهندگان و پناه‌جویان، و مهاجرین جوان، از طریق یک پروگرام‌ کاربردی انترنتی که فهرست کارشناسان و منابع دو-زبانه/دو-فرهنگی حفظ‌الصحه و صحت روان را برای ارائه خدمات و منابع، با مراعات الزامات تروما، در اختیار اشخاص می‌گذارد، است.
AMPLIFY!
Amplify! بودیجه «مرکز هماهنگی ایالتی افریقایی-امریکایی» (AACC) با هدف بازیابی/افزایش ظرفیت جوامع افریقایی-امریکایی/مهاجرین افریقایی در مسیر اجرای پروگرام‌‌ها و فعالیت‌های هدفمند و سازنده کنترول تنباکو در سطح ایالت تامین می‌شود.
Asian Community Wellness Program – North Alameda County (Korean Community Center of the East Bay)
Asian Community Wellness Program (ACWP) به ارائه کمک‌ در قسمت حفظ‌الصحه و صحت روان، اطلاع‌رسانی، تعلیم، رهنمایی، ننگ‌زدایی، خدمات مشاوره و حمایت در امور مدیریت دوسیه به اتباع شرق آسیا (چینایی، مغول، کوریایی، جاپانی) و دیگر اعضای جامعه آسیا و اقیانوس آرام (API) ساکن شمال کانتی آلامدا می‌پردازد. ضمناً، ACWP خدمات مبتنی بر الزامات فرهنگ و تروما و امکانات دسترسی به منابع همگانی، بدون پوشش بیمه، را ارائه می‌کند.
Asian Health Services
Listing Title
Asian Health Services خدمات صحی، اجتماعی و حمایتی به همه اشخاص، صرف‌نظر از سطح عاید، وضعیت بیمه، وضعیت مهاجرت، زبان یا فرهنگ، ارائه می‌کند. رویکرد ما به صحت بر «صحت کامل مریض» متمرکز است و به همین دلیل خدمات ما فراتر از مراقبت اولیه است و صحت روان، مدیریت دوسیه، تغذیه و مراقبت حفظ‌الصحه دندان را شامل می‌شود. بیش از 50,000 مریض به زبان انگلیسی و 14 زبان دیگر از خدمات ما استفاده می‌کنند: کوریایی، ASL، لائوسی، برمه‌ای، ماندارین، کانتونس، فرانسوی، مین، کارن، مغولی، کارنی، تاگالوگ، خمر و ویتنامی. ما خدمات صحی، حفظ‌الصحه دندان و صحت روان را به همه گروپ‌های سنی ارائه می‌کنیم.
Bay Area Community Health
Bay Area Community Health (BACH) به ارائه خدمات صحی باکیفیت، صرف‌نظر از وضعیت مهاجرت، قومیت، معلولیت یا توانایی پرداخت پول، می‌پردازد.
Center for Empowering Refugees & Immigrants (CERI)
Center for Empowering Refugees & Immigrants (CERI) به پناهندگان و مهاجرین آسیب‌دیده از جنگ، شکنجه، نسل‌کشی یا دیگر حوادث فاجعه‌بار کمک می‌کند تا امکان ارتقای سطح صحت عاطفی، جسمی، اجتماعی و اقتصادی آنان فراهم گردد.
Cultural Y Bienestar – Countywide (La Clínica De La Raza)
Cultura y Bienestar پروگرام‌ لاتین جلوگیری و مداخله اولیه مربوط به صحت روان است که به کمک‌رسانی، تعلیم و مشاوره به اعضای جامعه لاتین می‌پردازد. این پروگرام‌ از کمک کارشناسان صحت روان، مربیان/ترویج‌دهندگان صحت عامه و معالجین سنتی برای اجرای فعالیت‌های تبلیغی و جلوگیری و ارائه خدمات مختصر مداخله زودهنگام استفاده می‌کند.
DreamCatcher Youth Services
DreamCatcher Youth Services یک سرپناه غیرانتفاعی مخصوص جوانان است و برای نوجوانان گروپ‌ سنی 13-18 که دچار بی‌خانمانی یا قربانی قاچاق انسان شده‌اند، و برای جوانان 18 الی 24 ساله که بی‌خانمان هستند، سرپناه اضطراری فراهم می‌کند.
Filipino Advocates for Justice
Filipino Advocates for Justice (FJA، با نام سابق FAA یا Filipinos for Affirmative Action) به حمایت از حقوق مدنی مهاجرین، از طریق ارائه خدمات مستقیم، تربیت مدیر، و سامان‌دهی و پشتیبانی از مسائل مهم جامعه فیلیپینی‌ها، به‌عنوان اقلیتی قومی که از دیرباز دچار محرومیت بوده است، پرداخته است. ما به نوجوانان سن مکتب متوسطه و لیسه، کارگران دارای عاید کم در معرض سو استفاده، و مهاجرین جدیدالوارد و بدون سند خدمت‌ می‌رسانیم و به آنها در قسمت مقابله با چالش‌های زندگی در ایالات‌متحده کمک می‌کنیم.
Korean Community Center of the East Bay
رسالت KCCEB توانمندسازی مهاجرین منطقه خلیج از طریق دسترسی به امکانات تعلیمیی، خدمات، منابع و حمایت است. ما به اشخاص در قسمت دسترسی به منابع لازم در لحظات مهم زندگی کمک می‌کنیم و فرصت‌هایی برای توانمندسازی اشخاص، فامیل‌‌ها و جامعه حفظ‌الصحه و صحت فراهم می‌کنیم.
La Clínica de la Raza
La Clínica در قسمت ارائه خدمات صحی چندزبانی، دسترس‌پذیر و کامل در ایست‌بِی فعال است و مریضان، با هر سطح عاید و با هر وضعیت بیمه، می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.
Latino Coordinating Center for a Tobacco-Free California
Latino Coordinating Center for a Tobacco-Free California (LCC) از پروگرام‌‌های California Health Collaborative (CHC) است که با همکاری پوهنتون کالیفرنیای جنوبی (USC) اجرا می‌شود و از بودیجه اداره صحت عامه کالیفرنیا - پروگرام‌ کنترول تنباکو کالیفرنیا استفاده می‌کند.
Pacific Center for Human Growth
Pacific Center for Human Growth قدیمی‌ترین مرکز LGBTQIA+ در منطقه خلیج و سومین مرکز قدیمی در سطح کشور است و یگانه کلینیک مقیاس متغیر صحت روان مخصوص اشخاص LGBTQIA+ و QTBIPOC و فامیل‌‌های آنان در کانتی آلامدا را مدیریت می‌کند.
We Breathe (California LGBTQ Health and Human Services Network)
We Breathe به ارائه خدمات تخصصی در قسمت تعامل با جوامع LGBTQ، جلوگیری از/کاهش میزان مصرف تنباکو در جمعیت LGBTQ کالیفرنیا، و رسیدگی به نابرابری‌های حفظ‌الصحوی مرتبط با تنباکو در جوامع LGBTQ می‌پردازد تا به طرحهای مشمول بودیجه برای رسیدن به هدف ریشه‌کنی مصرف تنباکو تا سال 2035 در کالیفرنیا کمک کند.
Pacific Islander Wellness Initiative
به ارائه خدمات وقایوی و مداخله بهنگام به جزیره‌نشینان اقیانوس آرام (بشمول بومیان هاوایی)، با همکاری سازمان‌های اجتماعی دیرپا می‌پردازد.
ACCESS Program – Alameda County Behavioral Health
پروگرام‌ صحت رفتاری کانتی آلامدا (ACBH)ACCESS کانون اطلاع‌رسانی، اسکرینینگ و ارجاع نظام سلامت در قسمت خدمات و درمان مشکلات صحت روان و سوء‌مصرف مواد مخدر در کانتی آلامدا است.
Filipino Community Health & Wellness (Filipino Advocates for Justice)
«حفظ‌الصحه و صحت جامعه فیلیپینی‌ها» با هدف تضمین دسترسی اعضای جامعه فیلیپینی‌ها، بخصوص جوانان و کلانسالان، نرس ها و مهاجرین ساکن مرکز و جنوب کانتی آلامدا به خدمات روان-اجتماعی و مدیریت دوسیه و برآورده شدن ضروریات آنان و نیز تضمین ارائه خدمات مشاوره و ارجاع در قسمت صحت روان، با مراعات الزامات فرهنگی و زبانی، فعالیت می‌کند.
Bay Area Community Services
«خدمات اجتماعی منطقه خلیج» (BACS) چندین مرکز تهیه مسکن، رابط مسکن، تعلیم و مشاوره مسکن را تحت ‌پوشش دارد. در کانتی کانتراکاستا، BACS مرکز Don Brown Housing First در Antioch را پوشش می‌دهد. این مرکز به ارائه خدمات اسکان سریع به بی‌خانمان‌های کانتراکاستا که به دلیل مشکلات صحت روان به حمایت ضرورت دارند، می‌پردازد.
Crisis Support Services of Alameda County
«خدمات پشتیبانی بحران شهرستان آلامدا» از اشخاصی که دچار افکار خودکشی یا مشکلات روانی هستند، حمایت می‌کند. می‌توانید بصورت شبانه‌روزی با خط 24 ساعته جلوگیری از خودکشی به نمبر 1-800-309-2131 به تماس شوید.
Acute & Crisis Services – Alameda County Behavioral Health
«صحت رفتاری کانتی آلامدا» (ACBH) مراکز مختلف خدمات بحرانی و «گروپ‌های بحرانی سیار» را برای رسیدگی به ضروریات اشخاص دچار بحران حاد صحت رفتاری مدیریت می‌کند. ACBH، ضمن ارائه خدمات بحرانی، یک «گروپ مدیریت مراقبت حاد» را برای همکاری در قسمت تغییر سطح مراقبت در چارچوب نظام خدمات صحت رفتاری تشکیل داده است.
County of Santa Clara Behavioral Health Services
خدمات صحت رفتاری کانتی سانتاکلارا به اشخاص آسیب‌دیده از امراض روانی و ناملایمات عاطفی جدی برای محقق نمودن امیدها، رویاها و اهداف مرتبط با کیفیت زندگی کمک می‌کند.
Contra Costa County Behavioral Health Services
«صحت رفتاری کانتراکاستا»، به ارائه خدمات منعطف و یکپارچه در قسمت صحت روان، سوء‌مصرف مواد مخدر و دیگر ضروریات مربوط به ترویج صحت، بهبود و انعطاف‌پذیری، با مراعات پیچیدگی و تنوع اشخاص تحت‌پوشش، می‌پردازد.
San Mateo County Behavioral Health and Recovery Services
ساکنان تحت‌پوشش Medi-Cal یا فاقد بیمه، مانند اطفال، جوانان، فامیل‌‌ها، کلانسالان و سالخوردگان را با هدف جلوگیری، مداخله زودهنگام، و تداوی امراض روانی و/یا مشکلات ناشی از سوء‌مصرف مواد مخدر، از خدمات خود مستفید می‌سازد.
La Familia Counseling Services
La Familia سازمان کمک‌رسانی همگانی است که در منطقه خلیج و حومه کالیفرنیا فعالیت می‌کند. ما، از طریق مجموعه جامعی از پروگرام‌‌ها به ارائه خدمات در کانتی‌های آلامدا، کانتراکاستا و استانیسلاس می‌پردازیم تا ضروریات متنوع مردم در حوزه صحت روان و حمایت اجتماعی را برآورده کنیم.
Contra Costa County Alcohol & Other Drugs Services
خدمات مقابله با الکول و مواد مخدر (AODS) برای ایجاد جامعه عاری از الکول و مواد مخدر از طریق ترویج مسئولیت فرد و فامیل‌، امید و خودکفایی کوشش‌ می‌کند.
Alcohol Rehab Guide
«رهنمای ترک الکول» (Alcohol Rehab Guide) منبع اطلاع‌رسانی انترنتی است که برای حمایت و رهنمایی اشخاص در قسمت ترک اعتیاد به الکول یا مقابله با رفتارها و اختلالات روانی ناشی از مصرف الکول تدوین شده است. هدف از تدوین «رهنمای ترک الکول» حمایت از اشخاص متضرر از الکول یا اشخاص علاقمند به ترک الکول و مقابله با اختلالات مرتبط، از طریق ارائه معلومات معتبر است.
City of Berkeley (CA) Mental Health
«صحت روان برکلی» به ارائه خدمات صحت روان، مانند خدمات مشاوره و مدیریت دوسیه، به کلانسالان، اطفال، جوانان و فامیل‌‌های واجدشرایط می‌پردازد.
International Rescue Committee – Oakland
پروگرام‌‌های «کمیته بین‌المللی نجات (IRC) در اوکلند برای فراهم نمودن زمینه پیشرفت شما، منحیث مهاجر، در جامعه امریکا، و ثبت‌نام طفل‌تان در مکتب، دستیابی شما، منحیث شخص کلانسال، به خودکفایی از طریق اشتغال یا راه‌اندازی کسب‌وکار، یا ارائه خدمات صحی ضروری به فامیل‌‌ها برای رفع صدمات ناشی از تروما یا مریضی، طراحی می‌شوند. اگر نیازمند کمک باشید، IRC به شما در قسمت بازسازی زندگی و کسب توانایی کنترول آینده در جامعه جدید کمک می‌کند.
Muslim Community Center-East Bay
مرکز اجتماعی مسلمانان (MCC) - ایست‌بِی ما پروگرام‌‌های تقویت معنوی و توانمندسازی جوانان را با تمرکز بر سرگرمی و الهام‌بخشی، ارائه می‌کنیم. ما می‌کوشیم که محیطی فامیل‌-پسند که زمینه‌ساز میانه‌روی، خلاقیت و مشارکت اجتماعی باشد، ایجاد کنیم. ما یک مسجد مسئولیت‌پذیر، آینده‌نگر، دوستدار محیط‌زیست و پذیرنده اشخاص با ضروریات ویژه هستیم.
Alameda County Health Centers – Alameda Health Consortium
مرکز صحی CHCN در کانتی آلامدا، کالیفرنیا، مستقر هستند و خدمات خود را به کانتی‌های مجاور نیز گسترش داده‌اند. هشت مرکز صحی CHCN که «شبکه» را تشکیل می‌دهند همین حالا بیش از 130,000 نفر را در بیش از 94 مرکز مراقبت تحت‌پوشش دارند. بسیاری از مراکز صحی به ارائه خدمات صحت روان، حفظ‌الصحه دندان و پروگرام‌‌های صحی وقایوی نیز می‌پردازند.
Statewide Pacific Islander Asian American Resource and Coordinating Center (SPARC)
تقویت همکاری و ارتباط بین گروپ‌های فعال در قسمت کاهش نابرابری‌های مرتبط با مصرف تنباکو در میان اشخاص آسیایی-امریکایی، بومیان هاوایی و جوامع اهل جزایر اقیانوس آرام (AA و NH/PI) را دنبال می‌کند.
County of Santa Clara Health System
نظام صحی کانتی سانتاکلارا شبکه امنیتی خدمات صحی محلی ماست که به ارائه مراقبت جامع، خدمات و پروگرام‌‌های متنوع به ساکنان کانتی می‌پردازد. نظام صحی شامل اداره خدمات صحت رفتاری، اداره صحت عامه، شبکه شفاخانه‌ها و کلینیک‌‌های خدمات صحی دره سانتاکلارا، ازجمله مرکز پزشکی دره سانتاکلارا، شفاخانه‌ O’Connor و شفاخانه‌ منطقوی St. Louise، اداره خدمات صحی اضطراری، اداره خدمات صحی زندانیان و پلان بیمه صحی Valley می‌شود.
Mental Health Map & Resources (Filipino Advocates for Justice)
نقشه تعاملی قابل جستجو برای یافتن مراکز صحت روان و دیگر مراکز کمک‌رسانی منطقه خلیج، با تمرکز بر مراکز ارائه‌دهنده خدمات به جامعه فیلیپینی‌ها.
Alameda County Seal